masaze brno

Ruční lymfatická masáž

Tato speciální masáž má za úkol obnovit a zvýšit oběh lymfy. Lymfatické cévy odvádějí z tkání vodu a především nahromaděné toxické látky. Plynulý odtok lymfy je nezbytný pro odstranění těchto látek z tělních tkání. Jeho zablokování vede k postupnému hromadění tekutin a vzniku otoků. Manuální lymfatická drenáž používá speciálních hmatů napomáhajících pročištění lymfatických cest a zlepšení odtoku lymfy. Jemnou a přesně určenou technikou manuální lymfodrenáže se odstraňují bloky hlavních uzlin a drenážovaná tekutina je vylučovacím systémem vyloučena z těla ven. Tato technika je nejen účelná, ale navíc velice příjemná a relaxační.

Po této masáži se budete cítit pár dní příjemně odpočatí a svěží a budete se lépe soustředit. Je vhodná i při stavech nevysvětlitelné únavy a ospalosti, jako preventivní opatření pro lidi vystavené dlouhému stání, pro lidi, kterým hrozí syndrom vyhoření a pomáhá také rychlejší regeneraci po fyzické zátěži, turistice, sportu. Užívá se jednak při léčbě otoků, ale také ke zlepšení stavu pokožky, ke zlepšení metabolických procesů, slouží k detoxikaci těla, ordinuje se i při rekonvalescenci po liposukcích, k prevenci vzniku křečových žil a celulitidy.

Po prvních ošetřeních je cítit výrazné uvolnění, dostavit se může i zvýšené vyměšování sliznic ( nosní dutiny, střeva aj.), někdy se dostaví větší žízeň, zdravý pocit hladu a častější zívání.

Lymfatická masáž není vhodná pro osoby s implantáty, těžší srdeční vadou, velmi vysokým krevním tlakem.

K dosažení správného a účinného efektu je nutné provádět lymfodrenáže opakovaně.

Dle přání zákazníka lze dohodnout masáž v délce 1,5 nebo 2 hodiny.

Reklamy